O nas

spencer-davis-0ShTs8iPY28-unsplash (Kopiowanie)

Sezam Gym to butikowa siłownia w Dąbrowie Górniczej. Na powierzchni ok. 360 m2 znajdziecie u nas :

 

 • strefę CARDIO wyposażoną w nowoczesne maszyny Life Fitness
 • strefę SIŁOWĄ wyposażoną w maszyny stosowe firmy Technogym oraz maszyny na wolny ciężar
 • strefę CROSS gdzie będziemy prowadzić zajęcia w małych grupach

 

Naszym założeniem jest to aby każdy z naszych klientów poczuł się „jak u siebie” i w komfortowych warunkach realizował swoje cele treningowe.

 

W naszym klubie stawiamy na potrzeby klienta oraz budowanie relacji. Wierzymy, że wsparcie które okażemy naszym klientom przełoży się na jakość ich treningów co z kolei wpłynie na osiąganie rezultatów i końcowy sukces.

  Nasza Historia,

  Pomysł na stworzenie siłowni w Ząbkowicach przyszedł nam do głowy jakieś 2 lata temu kiedy to pierwszy raz szukaliśmy pomysłu na adaptację naszego lokalu przy ul. Armii Krajowej 7. Dotychczas prowadziliśmy w tym miejscu sklep spożywczy który był biznesem rodzinnym.  Czuliśmy jednak, że potrzebujemy nabrać wiatru w żagle i spróbować czegoś nowego, co wyciągnie nas ze strefy komfortu, da bodziec do działania oraz jednocześnie będzie lokalnie niszą  biznesową. Uważamy, że to był strzał w dziesiątkę. Nie możemy się już doczekać aż spotkamy się naszymi klientami w klubie!

  Jeśli chcesz sprawdzić ZA DARMO co dla Ciebie przygotowaliśmy to kliknij w baner poniżej i odbierz swoją wejściówkę.

  hayley-kim-design-eot-ka5dM7Q-unsplash (Kopiowanie)

  Mariusz Flak
  Entuzjasta sportu propagujący zdrowy styl życia zajmujący się metodyką treningu funkcjonalnego, siłowego i wytrzymałościowego jak rownież treningami typu cardio. Posiada legitymację trenera personalnego i instruktora siłowni wydane przez Akademię Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu oraz licencję  instruktora kalisteniki. Od prawie 10 lat prowadzi z powodzeniem treningi personalne oraz grupowe jak również szkolenia z zakresu street workout. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na wzorce ruchowe oraz trening z wykorzystaniem własnego cięzaru ciała. Dba o stały rozwój swoich podopiecznych dostosowując formę treningu do ich możliwości i stopnia zaawansowania. W swoich treningach wykorzystuje również narzędzia tj. Taśmy trx, stepy, sztangi, kettle, aby trening był stale urozmaicony i prowadził do dalszego rozwoju nie pozwalając na nudę czy rutynę. Praca z ludźmi jest dla niego bodźcem do własnego rozwoju.

  Ula Siekacz
  Trener i instruktor z wieloletnim doświadczeniem
  Ukończony kurs Głuchowski Academi
  Armwrestler – wielokrotna medalistka- zawodnik
  Armwrestling to moja pasja -prowadze swój klub
  W swojej karierze mam wiele spektakularnych metamorfoz rowniez sama zredukowałam 40 kg
  Siłownia to moje życie i uzależnienie
  Uwielbiam jazdę na rolkach ,rowerze