Nasz sprzęt

Nasz sprzęt

LEG CURL

Leg Curl jest idealnym urządzeniem do wzmocnienia mięśni dwugłowych uda w bezpieczny i efektywny sposób w pozycji siedzącej.

LEG EXTENSION

Leg Extension specjalnie trenuje mięśnie czworogłowe bez angażowania dolnej części pleców w bezpieczny i skuteczny sposób z pozycji siedzącej.

ABDOMINAL CRUNCH

Abdominal Crunch jest idealny do ćwiczeń mięśni brzucha w bezpiecznej i ergonomicznej pozycji.

ABDUCTOR

Dzięki ABDUCTOR / ADDUCTOR użytkownik może wykonywać ćwiczenia odwodzenia i przywodzenia na jednym urządzeniu

VERTICAL TRACTION

Vertical Traction pozwala trenować mięśnie grzbietu i bicepsy w skuteczny i bezpieczny sposób z pozycji siedzącej.

LAT MACHINE

Wielofunkcyjne urządzenie LAT MACHINE zostało zaprojektowane specjalnie do pracy z kończynami górnymi i mięśniami grzbietu. Pozycja siedząca pozwala na bezpieczny i skuteczny trening siłowy z dopasowanym indywidualnie obciążeniem.

CHEST PRESS

Idealny do treningu tricepsów, mięśni naramiennych i piersiowych. CHEST PRESS sprawia, że ​​trening siłowy jest prostym, przyjemnym i intuicyjnym doświadczeniem.

LOWER BACK

Z pomocą LOWER BACK możesz precyzyjnie kształtować mięśnie pleców w środkowej i dolnej części. Dzięki wygodnemu, ergonomicznemu siedzisku trening jest w pełni bezpieczny i bardzo skuteczny.

SHOULDER PRESS

Shoulder Press SHOULDER PRESS jest idealny do ćwiczeń ramion i przedramion. Dzięki wygodnej, ergonomicznej pozycji siedzącej trening siłowy jest proty, przyjemny i intuicyjny.

BIEŻNIA

Wszechstronna i stabilna bieżnia, która oferuje nowe funkcje oraz nowe możliwości ćwiczeń i rozrywki.

ORBITREK

Orbitrek będzie idealnym rozwiązaniem do spalania zbędnej tkanki tłuszczowej lub wzmacniania mięśni nóg, pośladków, brzucha czy ramion. Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, zaawansowanych, ale także dla osób po kontuzjach np. kolan.

ROWEREK

Zaawansowana biomechanika i ergonomiczny kształt roweru pozwalają na dobranie idealnej pozycji, która zapewni maksymalną wydajność podczas treningu. Konsola umożliwia wybór wśród różnorodnych wariantów treningowych, od jazdy pod górkę po trening skoncentrowany na kompleksowej redukcji masy ciała.